Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Katakolon Gemi Turları

Katakolon Gemi Turları

 

Ege’nin masmavi sahillerine kurulmuş bir liman kenti olan Katakolon, muhteşem manzarası ve şaşırtıcı derecede gelişmiş ticari hareketliliği ile keşfedilmeyi bekliyor. Yunanistan’ın belli başlı liman kentlerinin arasında yer alan Katakolon binlerce cruise seyahatçisine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. İlk olimpiyatların düzenlendiği liman bölgesinde o dönemde kalma birçok eser yıkıntıları ile karşılaşmanız mümkün. Olimpia Harabeleri olarak anılan bölge tüm yıl boyunca turistlerin ziyareti ile hareketli kalıyor. Bölgede Antik Yunan harabelerinden farklı olarak Klasik ve Roma dönemi heykelleri görmek de mümkün.

 

Cruise turlarının gözde duraklarından olan Katakolon, ticari ve turistik olarak oldukça hareketli. Özellikler yaz aylarında masmavi denizi ile oldukça büyük bir ilgi gören kıyı kenti, yaz aylarında güneş sever misafirlerinin içini ısıtıyor. Her liman kentinde olduğu gibi Katakolon sahillerinde de tekne ve feribot seferleri oldukça popüler. Bu limandan çevre bölgelere düzenlenen tek günlük gezilere katılabilir, yeni kültürler keşfedebilirsiniz.

 

Sayfamızda Katakolon gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon ve kampanya fırsatlarını yakalayabilir, Katakolon gemi turu programları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı