Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Kanada Gemi Turları

Kanada Gemi Turları

 

Filmlere romanlara konu olan Niagara Şelalesi’nin, buz hokeyinin, göçmenlerin ve akçaağaç ormanlarının memleketi Kanada, Rusya’dan sonra Dünya’nın en geniş topraklarına sahip ikinci ülkesidir. Soğuk olarak bilinen havasına rağmen şuruplu pankek seven sıcakkanlı insanlarıyla tanınır. Göller ülkesinin başkenti Ottawa'dır. Para birimleri Kanada Dolarıdır. Topraklarının çoğunda tundralar ve ormanlar görülür. İngilizce ve Fransızca bilenlerin seyahatlerinden oldukça keyif alacağı Kanada, “muhteşem doğası” ile asla dönmek istemeyeceğiniz ülkeler listenizde ilk kesinlikle sıralarda yer alacaktır. 

 

1 Kanada dolar 2.14 Türk Lirasına karşılık gelir. Kanada’nın toplam nüfusu 35 milyonluk Tokyo’nun nüfusundan azdır. 553 metre uzunluğuyla dünyanın ikinci en yüksek kulesi olan CN Kulesi, yılda 2 milyon ziyaretçiyi ağırlar. 

 

9-10 günlük Kanada gemi turları; İstanbul-Vancouver uçuşu sonrası başlayacak eğlenceli bir rotaya sahiptir. Amerika’yı da görmek isteyenler Seattle-Washington’dan farklı bir (uçuşlu) tura katılabilir. Bu sayede Alaska anılarınıza ek olarak Vancouver, Montreal ve Toronto gibi Kanada şehirlerini de gezebileceksiniz. New York'tan Halifax’a uzanan 15 günlük büyük tatil ise yine bir başka seçenek. 

 

İstanbul-Londra-Vancouver aktarmalı uçuşu ise son alternatifimiz. Londra-Vancouver-Tracy Arm Fiyordu-Juneau-Skagway-Glacier Bay-Ketchikan ve Seattle gezisi sonrası tekrar Londra’ya dönülmekte. Unutmadan ekleyelim İstanbul’dan Kanada uçuşları 9 saatlik bir sürede tamamlanıyor. 

 

ABD sınırındaki Ontario şehri yakınlarında bulunan Niagara Şelalesi, tarihle dopdolu Quebec eyaleti ve köprüsü, Kanada’nın en geniş adası ünvanına sahip Baffin Adası, Morraine ve Crawford gölleri, Hudson Körfezi ve Kanada Savaş Müzesi, Kanada gemi turları ile ülkeye gelecek gezginlerini bekliyor. 

 

Mola vermek için fırsat kollayanlar ve yeni tatlar arayanlar; Kanada viskisi ve şarabını deneyebilir, seçenekleri çoğaltarak alkolsüz ladin ağacı birası, böğürtlen suyu ve zencefilli gazozu yudumlayabilir. Akçaağaç şurubu ve Kanada turtası yenmeden asla ülkeyi terketmeyin notunu da düşmemiz şart! 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
2 Tur Bulundu