Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

İspanya Gemi Turları

İspanya Gemi Turları

 

Endülüs ruhuyla İber Yarımadası'nda yer alan İspanya, Akdeniz'e ve Atlantik Okyanusu'na kıyısı olan bir ülkedir. Kuzeyde Fransa-Andora, batıda Portekiz  ve güneyde Birleşik Krallık'a bağlı Cebelitarık ile komşudur. İsviçre'den sonra Avrupa'nın ikinci yüksek ülkesidir. Para birimi Euro’dur. Trafik ise alışık olduğumuz üzere sağdan akar. İstanbul – Madrid uçuş süresi 4 saat 30 dakika olarak ölçülür. İspanyolların en meşhur iki yemeği Tapas ve Paella’dır. 

 

57.7 milyon turistlik 2012 verilerine göre; Fransa ve Amerika Birleşik Devletleri'nden sonra Çin Halk Cumhuriyeti ile beraber, Dünya üzerine en çok turist gelirine sahip üçüncü ülke durumundadır. 

 

12 günlük Kanarya Adaları turu; İspanya Gemi Turları tutkunlarını kendisine çekmekte! Savona,Marsilya, Malaga, St Cruz de Tenerife, Funchal, Cebelitarık ve Savona rotası, THY ile Torino’ya ulaşım sonrası başlıyor. 8 günlük Batı Akdeniz turları ise; Cenova, Roma, Palermo, Valetta, Barselona, Marsilya ve yine Cenova dönüşü ile start almakta. 

 

Ben sadece Kristof Kolomb’ların ülkesi İspanya’yı, Mağrip, Rönesans, Gotik ve Barok mimariyi, Müslüman ve Hristiyan izlerini merak ediyorum diyenler; Barcelona, Valencia, Cartagena, Malaga, Cebelitarık ve Kadiz’e uğrayarak Katalan ruhunun merkezi Barcelona’ya dönebilir. Akdeniz mutfağının en leziz ürünlerine ve Flamenko’ya doyacağınız İspanya’da boğa güreşlerini izlemeyi de ihmal etmemelisiniz. 

 

Picasso’nun kenti Barcelona’nın futbol mabedi Camp Nou, balıkçıları, şarküterileri ve parklarıyla Avrupa’nın en kalabalık kentlerinden Madrid; Elhamra Sarayı, Granada, Kapalıçarşı, Don Kişiot’un memleketi Sevilla; daha sayamadığımız onlarca güzellik İspanya Gemi Turları ile sadece bir kaç saatlik uzağınızda. 

 

Emevi yönetiminde uzun seneler kalan Endülüs kenti Cordoba (Kurtuba), Mezquita camisi ve Medina Azahara Sarayının kalıntıları ile fotoğraflanması gereken diğer Dünya miraslarından. Tarihe meraklıysanız Malaga, Cadiz ve Bask Bölgelerini de görmelisiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
72 Tur Bulundu