Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

İngiltere Gemi Turları

İngiltere Gemi Turları

 

İngiltere Gemi Turları; Hamburg kalkışlı 11 gece olarak düşünülebilir. Hamburg, Invergardon, Kirkwall, Dublin, Greenock, Cork ve Southampton bir çırpıda sayabileceğimiz duraklar. 12 gecelik Londra kalkışlı turda ise; Londra, St. Peter Port, Cobh, Dublin, Belfast, Greenock, Kirkwall, Invergardon, Queensferry, Le Havre ve Southampton rotası izleniyor. 

 

Zamanım var – daha çok ülke görmek istiyorum diyen heyecanlı gezginler ise; Amsterdam’dan başlayarak 14 farklı limanda konaklayabilir, sisler ülkesi Briyanya’dan İstanbul’a deniz yoluyla dönebilir. British Museum, Charles Dickens Müzesi, Buckhingam ve Westminister Sarayları, Londra Kulesi mutlaka görülmeli. 

 

Canavarı ile ünlü Loch Ness gölüyle İskoçlar, kaleler ülkesi Galler ve İngiltere’nin bulunduğu Birleşik Krallık'a bağlı ada, İrlanda Adası'nın doğusunda yer alır ve Büyük Britanya olarak bilinir. İngiltere’de trafik soldandır. Telefon kodu 44, para birimi (pound sterling), internet uzantısı ise .uk’dir. İstanbul’dan Londra’ya 4 saatlik bir uçuş sonrasında ulaşabilirsiniz. Ülkeye girişte vize istendiği için öncesinde gerekli evrakları tamamlamak gerekiyor. 

 

Birbirinden eşsiz  tarihi yapıları ile Birleşik Krallığın Güney Doğusu’nda yer alan Southampton; Orta Çağ Surları, Sanat Müzesi, Titanik Makinistleri Anıtı, Tudor Evi Müzesi ve Şehir İdare Konağı ile keşfinizi bekliyor! Dublin; barları-katedralleri-mimari eserleri, Belfast; devasa tersaneleri-botanik bahçeleri-tiyatro-kale ve gösteri merkezleri ile aklınızı başınızdan alacak! 

 

Üniversite kentleri Cambridge ve Oxford, Harry Potter'ın doğum yeri İskoçların incisi Edinburg, Ortaçağ havasını soluyacağınız Warwick kalesi, bir kaç pounda oyun seyredebileceğiniz Shakespeare'in Globe Tiyatrosu, Sanayi Devriminin başkenti ve yağmurlar kenti Manchester büyülenerek ziyaret edebileceğiniz diğer mavi yolculuk mekanlarınız. 

 

Bu uzun liste sonrası yorulursanız bir gece hayatında kaybolabilir yahut eğlenceli bir İngiliz Pub’ında dinlenebilirsiniz. İngiltere Gemi Turları, tadını aldığınızda asla geri dönmek istemeyeceğiniz tek gidişlik cennet bileti!

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı