Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Hong Kong Gemi Turları

Hong Kong Gemi Turları

 

Uzak Doğu’nun yükselen güneşi Hong Kong; kültürel çeşitliliği, hareketli gece hayatı, büyüleyici coğrafyası ve iki katlı tramvayları ile sizi karşılamaya her an hazır.

 

250’ye yakın irili ufaklı adanın üzerinde kurulu olan Hong Kong; Kowloon, Hong Kong Adası, Lantau Adası ve New Territories isimli 4 ana bölgeden meydana gelmektedir. Bu coğrafi özelliği ile benzersiz bir deniz seyahati tecrübesi yaşatan Hong Kong, dünyanın en büyük limanlarından birine de ev sahipliği yapmakta. 2000 yıllık kültürü ile Hong Kong, birçok farklı dinden insanı ile tam bir kültür şöleni. İngiltere, Çin ve Japonya kültürlerinden de yoğun olarak etkilenmiş olan Hong Kong, 19 yüzyılda dünyanın önemli noktalarından biri olarak kabul edilmekte.

 

Nüfusunun %90’ını Çinlilerin oluşturduğu ülkede, İngiliz kültürünün etkisi de fazlasıyla görülüyor. Hong Kong, Asya kültürünün mükemmel bir örneği olmakla beraber uzun yıllar süren Avrupalı kökenli yönetimlerden dolayı Avrupa kültürünün izlerini de taşımakta.  Avrupa’ya has eğlence mekânları bol sayıda mevcut. Hong Kong manzarasının tadını Victoria Peak ve Man Mo Tapınağı ziyaretinde çıkarabilir; Kowloon Park, Ladies Market, Apliu Street gibi bölgelerde dolaşarak alışveriş yapabilir veya Po Lin Manastırı’nı görüp kültürel bir doyuma ulaşabilirsiniz.

 

Tropikal iklimin hakim olduğu Hong Kong’a mayıs ve haziran aylarında ziyarette bulunursanız ülke sizi kutsal yağmurları ile karşılar. Kışların çok soğuk ve nem oranlarının çok yükseldiği olduğu ülkede, bahar ayları ziyaret için en uygun zamanlar olarak dikkat çekmektedir. Sayfamızda Hong Kong gemi turları ile ilgili en iyi ve euygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Hong Kong gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
1 Tur Bulundu