Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Herşey Dahil Gemi Turları

Herşey Dahil Gemi Turları

 

Herşey dahil gemi turları ile tatil anlayışı son yıllarda oldukça tercih edilmekte. Genellikle Yunan Adaları ve Akdeniz sahillerine yapılan gemi turlarında kullanılan herşey dahil cruise daha fazla tercih edilmekte. Herşey dahil gemi turlarında sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri dahil olup ayrıca gemide belirlenen içecek paketi de fiyatlara dahil olmaktadır. Tabi herşey dahil cruise anlayışı sadece yiyecek ve içecek konseptlerini kapsamakta olup bazı paketlerde kara turları da dahil edilmektedir. Bunun dışında gemi içinde oyun salonu, kuru temizleme, spa gibi benzeri kullanımlar pakete dahil edilmez.

 

Herşey dahil bir gemi turu rezervasyonu için doğru bir sayfadasınız. Aşağıda bulunan cruise paketlerinden birisini tercih ederek online rezervasyon yapabilir veya deneyimli müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
2 Tur Bulundu