Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Hawaii Gemi Turları

Hawaii Gemi Turları

 

Muhteşem kumsallara, tropik meyvelere ve daha birçok göz alıcı doğal güzelliğe ev sahipliği yapan Hawaii, bugün yeryüzündeki cenneti arayanların aklına gelen ilk yerlerden biri… MÖ 1000 yılında Polinezya yerlileri tarafından keşfedilen Havaii’de en gözde adalar ise Niihau, Kauai, Oahu, Molokai, Lanai, Kahoolawe, Maui şeklinde öne çıkıyor. Özellikle balayı çiftlerinin tercihi olan Hawaii, bugün tatil kavramı ile özdeşleşmiş bulunuyor. 

 

Doğal güzellikleri ile tüm konuklarını büyüleyen Hawaii’de eşsiz kumsallar ve turkuaz mavisi deniz kusursuz bir bütün oluşturuyor. Bunun yanı sıra ada, birçok görülmesi gereken noktaya da ev sahipliği yapıyor.  Honolulu’da yer alan dünyaca ünlü Waikiki Plajı bu noktalardan ilki… Bir diğer eşsiz güzellik ise içinde süs balıklarının yaşadığı krateriyle Hanauma Plajı… Bunların dışında Foster Botanik Bahçesi, Hawaii Yanardağlar Ulusal Parkı, Diamond Tepesi, Kapiolani Parkı, Bishop Müzesi, Pearl Harbour Limanı, Volcana Sanat Merkezi ve Ka Lae Burnu da mutlaka görülmesi gereken yerler arasında…

 

Hawaii mutfağı, dünyanın en zengin mutfaklarından biri durumunda. Çin, Japon, Filipinler ve Kore mutfakları gibi ağırlıklı Uzakdoğu kökenli dünya lezzetlerinin yer aldığı adalar mutfağında çeşit çeşit meyve ve sebzelerle yapılan yiyecek ve içecekler ağırlıkta. Sayfamızda Hawaii gemi turları ile ilgili en iyi ve euygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Hawaii gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz