Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Fransa Gemi Turları

Fransa Gemi Turları

 

Bir tarafta Manş Denizi, diğer tarafta da Atlas Okyanusu ile “bir nefeste Akdeniz” diyenlerin ilk duraklarındandır Fransa. Manş Tüneli'yle İngiltere’ye bir çırpıda ulaşabilirsiniz. Komşuları Almanya, İtalya, Belçika, Lüksemburg, İspanya Monako ve Andorra elinizin altındadır. Notre Dame Katedrali, Bordeaux derebeylerinin tarihi şatoları ve Eyfel Kulesi ise bir çırpıda akıllara gelen tarihi güzelliklerden.

 

Louvre Müzesi, Sen Nehri, Cannes Plajları; renkli ve yoğun gece hayatından yorulan dostlarını bekliyor. Tabi ki edebiyatçılar, sanatçılar, sergiler ve entelektüeller şehri Paris’ten fırsat bulabilirseniz. Olmazsa olmaz lezzetlerden şarap ve peynir de mutlaka tadılmalı.

 

Dünya üzerindeki seyahat şirkelerinde Cruise olarak ifade edilen tur paketleri, Türkiye’de gemi turları olarak telaffuz edilmekte. Gemi turları, seyahat severlere heyecanlı bir alternatif olarak öne çıkıyor. Yollarda yorulmuyorsunuz, bavul taşıma derdi yok. Aktivite seçeneklerinin fazlalığı, her kültüre uygun lezzetler ve kusursuz servis, iyi eğitimli ve yetkin personel, duty free ve casino imkanı da eklendiğinde uygun fiyatları ile Gemi turlarını oldukça cazip duruma getiriyor. Özetle her şey ayağınıza geliyor.

 

İtalya, Sicilya, Malta, İspanya ve Fransa; 7 gece - 8 gün rotalarından. Yine İspanya, Portekiz ve Fas da tercih edilen destinasyonlardan. Bu ülkelere Kanarya Adalarını eklemeden olmaz. İsterseniz İstanbul kalkışlı gemi turlarını tercih edersiniz veya THY ile Cenova’ya uçup tatilinize daha farklı bir yoldan başlarsınız takdir sizin.

 

Ressamlar Tepesi ve Disneyland Turu, Opera Binası, Concorde, Vendome ve Trocadero Meydanları, Madeleine Kilisesi, Chams Elysees, Chaillot Sarayı, Eiffel Kulesi,  Askeri Akademi, Napolyon’un Mozolesi ve Millet Meclisi Binası Fransa Gemi turları ile ülkeye gelenlerin “mutlaka ziyaret edilecekler” listesinde yer alması gereken yerlerden. 

 

Fransa’nın para birini Avro, telefon kodu 33, internet uzantısı .fr’dir. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
162 Tur Bulundu