Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Florida Gemi Turları

Florida Gemi Turları

 

Amerika'nın doğu kıyısındaki en ilgi çeken turistik eyaletlerden biri olan Florida’da sizleri birçok güzel sürpriz bekliyor. Amerika'nın en önemli golf sahaları, Everglades gibi muhteşem ulusal parkları, dünyanın en büyük enerji parkları ve Keywest gibi koloni şehirleri Florida’da bulunuyor. Eyalet, aynı zamanda Kızılderililerin yaşam alanlarına da ev sahipliği yapıyor. Burada kendi iç yasaları, kendi polisleri ve şerifleri olan Kızılderililerin yaşamlarını görebilirsiniz. Eğer uzay bilimlerine meraklıysanız, NASA’nın uzay merkezinin Cape Kennedy kumsalında olduğunu da göz önünde bulundurmalısınız. Tarihin ve eşsiz kumsalların bir araya geldiği St. Augustine, okyanus kıyısının doğal güzelliklerini keşfedeceğiniz Amelia Island ve elbette sizi yeniden çocukluğunuza götürecek olan Legoland, Florida’da mutlak görmeniz gereken yerler arasında… 


Florida'da nerede olursanız olun taze balık, ıstakoz, karides ve yengeç gibi deniz ürünlerinin tadına bakabilirsiniz. Yemek için şık ve pahalı restoranlardan gösterişsiz ve sade restoranlara kadar oldukça fazla alternatif bulabileceğinizi söylemek de mümkün. Sayfamızda Florida gemi turları ile ilgili en iyi ve euygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Florida gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
1 Tur Bulundu