Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Floransa Gemi Turları

Floransa Gemi Turları

 

Rönesans’ın kalbinin hala attığı şehir Floransa’da sanatın görkemli güzelliğine bir yolculuk yapacaksınız. Sizi karşılayacak olan yüzlerce tarihi yapı ve heykel ile adeta bir açık hava müzesi halindeki kentte, insanoğlunun yaratıcılığına bir kez daha hayran olacaksınız. 


Floransa'da Duomo Katedrali'nin görkemli mimarisini görecek, Uffizi Galerisi'ndeki eserleri inceleme fırsatını bulacak, Rönenans heykelleriyle dolu San Miniato al Monte Kilisesi'ne gidecek, Santa Croce’nin dar ve tarihi sokaklarında yürüyeceksiniz. 80’den fazla müze ile adeta bir müzeler şehri olan Floransa’da ruhunuzu sanatla arındıracaksınız. 10. yüzyılda inşa edilen sembol köprü Ponte Vecchio ve Boboli Bahçelerini de mutlaka görmelisiniz. Ve elbette Mikelanj’ın dünyaca ünlü Davud’unu, Bandinelli’nin Herkül’ünü ve Medusa’nın kesik başını taşıyan meşhur mitolojik kahraman Perseus heykelini görmek için Della Signoria Meydanı’nı ziyaret etmelisiniz.  


Floransa’ya gelmişken elbette Negroni ya da cappucino yudumlamadan ve enfes tiramisuların tadına bakmadan dönmek olmaz. Ayrıca karaciğer ezmesi "Crostini Toscani ile limon ve vanilyalı kek "Schiacciata alla Fiorentina” da denemeniz gereken lezzetler arasında. Floransa’da yapacağınız alışverişlerde, değerli taşlardan yapılan mücevherleri, deri sandalet ve çantaları, ayrıca İtalyanların yemek sonrası mide hazımsızlığına iyi geldiği için içtikleri Limoncello’yu tercih edebilirsiniz. Soslarıyla ünlü kentin, bir makarna cenneti olduğunu da unutmamak gerekiyor.

 

Sayfamızda Floransa gemi turları ile ilgili en iyi ve euygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Floransa gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz