Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Dubai Gemi Turları

Dubai Gemi Turları

 

Birleşik Arap Emirlikleri'nin en büyük emirliği olan Dubai, sahip olduğu güzelliklerle adeta çölde bir vaha gibi ışıldıyor. Son zamanlarda hızlı bir gelişme gösteren şehir, adeta Tokyo’yu andıran gökdelenleri, devasa alışveriş merkezleri ve lüks otelleri ile bugün turizm denilince akla gelen ilk alternatiflerden biri olmayı başarıyor.  

 

Şehir, modern binaların yanı sıra tarihi yapılarıyla da muhteşem bir karışım sergiliyor. Dünyanın 7 yıldızlı ilk oteli Burj El Arab, Bud Dubai Çarşısı, Dubai Dünya Ticaret Merkezi, Dubai Marinası, Palmiye Adası, Dubai Müzesi kentte gezilebilecek yerler arasında ilk sırada geliyor. Bastakiya ilçesi ile birlikte, Orta Çağ döneminde bölgede egemen olan Fatımiler tarafından yaptırılan Jumeirah Camisi ve Grand Camii şehrin derin tarihini yansıtıyor. Dünyanın en uzun binası olarak bilinen Burj Khalifa da Dubai’nin simgelerinden biri. 


Halkının konukseverliği ile öne çıkan Dubai’de festivaller oldukça önemli bir ziyaretçi kaynağı… Şehrin gece hayatı ise oldukça renkli ve zengin… Buradaki gece kulüplerinde dünyaca ünlü yıldızlarla karşılaşmanız da olası. Şehirde geleneksel tatlarla birlikte Mısır, Lübnan, Tunus, Japon, Çin veya Hint yemeklerinden lezzetleri de tadabilirsiniz. Şehre özgü yemekleri ise matchbous, ghuzi,  fuul, hareis, shurba addis, koussa mahshi, felafel/shwarma olarak sıralanıyor. Sayfamızda Dubai gemi turları ile ilgili en iyi ve euygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Dubai gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı