Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Dominik Cumhuriyeti Gemi Turları

Dominik Cumhuriyeti Gemi Turları

 

Kristof Kolomb’un Amerika kıtasını keşfettiğinde ayak bastığı ilk yerlerden biri olan Dominik Cumhuriyeti toprakları, bugün sayısız lüks otele, sürekli uçakların inip kalktığı yoğun havaalanlarına ve  gitgide artan bir ziyaretçi sayısına sahiptir. 

 

Ülkede yoğun olarak bulunan yağmur ormanlarının içinde sayısız bitki türü, tüm yıl boyunca süren tropikal iklim kuşağında yaşamaya devam eder. Sene boyunca yirmili sayılarda gezinen hava sıcaklıkları ile bölge tatil ve gezi için kusursuz bir atmosfer yaratır. Kasım-Nisan aylarının arasını nispeten serin ve bulutlu geçiren ülke, mayıs-ekim arası dönemde en sıcak günlerini yaşar.

 

Ülkenin ana dili İspanyolca’dır ve otelinizden biraz dışarı çıkmanız gerekmekteyse iki üç kelime bu dili öğrenmenizde yarar vardır. Nitekim otellerin personelleri İngilizce’yi çok iyi konuşsalar da, bölge halkı yabancı dillere çok hâkim sayılmazlar. Karayip ve Bahamalar gemi turlarının popüler uğraklarından biri olan Dominik Cumhuriyeti, görülmeyi kesinlikle hak eden lüks plajlara ve hediyelik eşya dükkânlarına sahiptir. Yerel halkın sıcak kanlılığı hizmet veren restoran ve otellerin kalitesi ile birleşince misafirlere kusursuz bir ziyaretin tadını çıkarmak kalır.

 

Sayfamızda Dominik Cumhuriyeti gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon ve kampanya fırsatlarını yakalayabilir, Dominik Cumhuriyeti gemi turu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz