Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Danimarka Gemi Turları

Danimarka Gemi Turları

 

17. yüzyıl yapıtlarından modern mimariye, şehirciliğin en güzel örneklerinin aynı anda nefes aldığı Danimarka; tarihi kanallar, taş sokaklar, Barok tarzında kiliseler ve muhteşem parkları ile sizleri büyülü dünyasına davet ediyor. Bin yaşında kale kalıntıların ve orijinaline sadık kalınarak yeniden inşa edilmiş köylerin ortasında gözünüzü kapattığınızda, zihninizde Danimarka’nın kızıl saçlı atalarının bağırışları canlanacak.

 

Mutlaka görülmesi gereken Viking Müzesi Danimarka’nın tarihine durduğu bir saygı duruşudur. Yüzyıllar önce batmış Viking gemilerinin sergilendiği bu müze, ülkenin simgesi hâline gelen Küçük Deniz Kızı Heykeli ve kuzeyin küçük Paris’i olarak bilinen Aalborg Şehri ziyaretçilerin en fazla ilgi gösterdiği mekânlardır. 

 

Danimarka müzik severler için de birçok organizasyona ev sahipliği yapmaktadır. Yolculuğunuzu 1-4 Temmuz tarihlerine denk getirirseniz dünyaca ünlü müzik gruplarının katıldığı ve her yıl ortalama 90 bin müzik severin buluştuğu Roskilde Festivali’ne de uğrayabilirsiniz.

 

Nüfusun üçte birinin yaşadığı Kopenhag’da bir kanal gezintisi yaparak renkli evleri ve usta aşçıların ellerinde hazırlanan muhteşem lezzetleri deneyebilirsiniz. Tarihi Den Gamble şehrinde benzersiz hediyelik eşyalar bulabilir ya da Odense şehrinde Avrupa’nın en iyi korunan şatosu olan Egeskov şatosunu ziyaret edebilirsiniz.

 

Sayfamızda Danimarka gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon ve kampanya fırsatlarını yakalayabilir, Danimarka gemi turu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
66 Tur Bulundu