Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Çin Gemi Turları

Çin Gemi Turları

 

Geniş yüz ölçümü ile çok çeşitli iklim koşulu ve coğrafi özelliğe sahip olan Çin, kültürel çeşitliliği ile de yoğun ilgi görmektedir. Görkemli doğası, zengin kültürü, tarihi mirasları, etnik renkliliği, verimli toprakları ve lezzetli yemekleri ile ünlenen ülke dünyanın ilgi çeken turizm bölgelerinden bir tanesidir.

 

Deniz seviyesinin altında havzaları, derin gölleri ve 4 mevsimin bir arada görülebildiği dağları ile coğrafi zenginliğe sahip ülkenin her köşesinde doğa misafirlerini şaşırtmaya devam eder. Dünyanın her noktasından bu doğal mucizeleri keşfetmeye gelen insanları Çin’in binlerce yıllık kültürü sarmalar. Tarihin derinliklerinden günümüze kadar ulaşmış onlarca kalıntı Çin’in esrarengiz doğasına daha fazla gizem katmaktadır.

 

Standart tatillerin biraz dışına çıkmak isteyenler için birçok seçenek sunan Çin’in uçsuz bucaksız topraklarını keşfetmeye hazırlanın. Asya’nın en uzun nehri olan Yangtze, buzullarda başlayıp platolardan devam eden rotası ile nehir turu sevenlerin gözde programlarındandır. Çin’in en önemli şehirlerine uğrayarak ilerlenen bu turlarda, coğrafi ve kültürel keşiflerin yanında, alışverişten gece eğlencelerine bir tatilde aradığınız bütün aktivitelere ulaşmak mümkün.

 

Sayfamızda Çin gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon ve kampanya fırsatlarını yakalayabilir, Çin nehir turları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
2 Tur Bulundu