Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Cebelitarık Boğazı Gemi Turları

Cebelitarık Boğazı Gemi Turları

 

İspanya kıyılarından Afrika’ya uzanan Cebelitarık Boğazı, iki kıta arasında bulunan ve yönetiminin 3 ülkenin elinde ortak olduğu, Akdeniz’in stratejik olarak en önemli yeridir.

 

İspanya, Fas ve İngiltere’nin ortak yönetiminde bulunan Boğaz, Müslümanlar ile Hristiyanlar arasında bir köprü konumundadır. Bu sebeple bölge gezilerinde hem Avrupa tarzı eğlencenin hem de Fas’ın egzotik mekânlarının keyfini çıkarmak mümkün. İnanılmaz atmosferi ile birçok Avrupalı yönetmenin de ilgisini çeken Fas, günümüzde bile aşk hikâyelerine ev sahipliği yapmaya devam etmektedir. Gün içerisinde yaptığınız romantik gezilerden sonra biraz dinlenmeyi tercih edebilirsiniz. Çünkü büyük şehirlerin gece hayatı 23.00’ten sonra başlar ve sabahın ilk ışıklarına kadar hızla devam eder.

 

Otantik dokusu ve gece hayatı ile sizi büyüleyen Fas, modern görünüşü ve şehir yaşantısı ile sizi şaşırtmaya devam eder. Kilometrelerce uzanan okyanus kıyısında bulunan şehirler eşini bulmakta zorlanacağınız güzellikte manzaralar oluşturur. Bu yerleşim alanlarında da yerel mimari özelliklere sahip camiiler ve tarihi yapılar bulmak mümkündür.

 

Cebelitarık Boğazı’nın güzelliği Fas’ın mistik havası ile birleşince ve üzerine Avrupa ülkelerine olan yakınlığı eklenince bölge, turizm açısından oldukça çekici bir hâl alır. Birçok otel ve mekân uluslararası misafirlerine iyi hizmet verebilmek için yarış içerisine girmiştir. Böyle olunca sayısız ülkeden bölgeye feribot seferleri başlamış, bölgeye hakim firmalarca birçok gezi rotası belirlenmiştir.

 

Sayfamızda Cebelitarık Boğazı gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon ve kampanya fırsatlarını yakalayabilir, Cebelitarık Boğazı gemi turları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
2 Tur Bulundu