Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Buenos Aires Gemi Turları

Buenos Aires Gemi Turları

 

Buenos Aires Arjantin’in en büyük, Güney Amerika’nınsa ikinci büyük kenti olarak biliniyor. İsminin anlamı ise ılıman iklimi ve insanların içini ısıtan güneşi nedeniyle İspanyolcada “güzel hava” anlamına geliyor.


Buenos Aires’te doğal güzellikler şehir merkezinden sadece 5 dakika mesafede…  General Paz Caddesi, şehrin en işlek yerlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Kentin tarihinde yolculuğa çıkmak isterseniz mutlaka Microcentro’yu ziyeret etmelisiniz. Alışveriş yapmak için uğramanız gereken adres ise Florida Caddesi… San Telmo bölgesinde ise koloni dönemi tarzı mimariden örnekler görmeniz mümkün. 


Buenos Aires’te üç binden fazla restoran ve geleneksel yemekler asado ya da pizza ile başlayan zengin bir mutfak sizleri bekliyor. Sayfamızda Buenos Aires gemi turları ile ilgili en iyi ve euygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Buenos Aires gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz. 

 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz