Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Brezilya Gemi Turları

Brezilya Gemi Turları

 

Amerika kıtasının güney yarısında yer alan Brezilya, tüm diğer Güney Amerika ülkeleri gibi sıcak kanlı insanları, esrarengiz coğrafi özellikleri, tropikal iklim koşulları, tarihi turistik yapıları ve futbol kültürü ile ünlüdür. Çok büyük bir kısmında tropikal iklim kuşağı yaşansa da Güney Amerika’da 7 iklim kuşağını tatmak da mümkündür.

 

Avrupalı göçmenlerin kıtaya gelmesi ile İspanyol ve Portekiz dillerinin hızla yayıldığı Güney Amerika’da yerel dini inanışlar ile Hristiyan öğretisi iç içe geçmiştir. Avrupa’nın toplumsal ve sosyolojik yapılarından da etkilenen kıta kendine has bir yaşam şekline kavuşmuştur.

 

Dünyanın dört bir yanından birçok ziyaretçi kıtaya farklı tatlar tatmaya ve kıtanın coğrafi özelliklerini keşfetmeye gelir. Özellikle Kurtarıcı İsa heykeli, futbol kültürü ve dünyaca meşhur karnavalları ile Brezilya, bölgeye olan turist trafiğinde en büyük pastanın en büyük dilimine sahiptir. Modern sanat müzeleri ile kültür turizminde de dikkat çeken Brezilya, sahil ve otelleri ile dünyanın en gözde tatil bölgelerinin arasında yer almaktadır.

 

Sayfamızda Brezilya gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon ve kampanya fırsatlarını yakalayabilir, Brezilya gemi turları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz