Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Bora Bora Gemi Turları

Bora Bora Gemi Turları

 

Kusursuz plajları, beyaz kumları, palmiyeleri ve zümrüt rengiyle Bora Bora Adası; dünya üzerinde görebileceğiniz en güzel yerlerden biri… “Pasifik Kraliçesi” diye anılan Bora Bora, Tahiti’nin 250 kilometre kuzeybatısında yer alıyor. Bora Bora’da güneşlenip yüzmenin yanı sıra birçok aktivite de yapabilirsiniz. Adalar arasında yapılan kano gezileri, kristal sular altında yapılan scuba diving, katamaran yolculuklarıyla köpek balığı beslemek, tekne turuyla turkuaz lagünleri gezmek ve hatta 4x4 araçlarla safariler, yapabileceğiniz aktivitelerden sadece birkaçı… Ayak basılmamış hissi yaşayacağınız bembeyaz kumsallarda daha çok vakit geçirmek isterseniz bir bungalov da kiralayabilirsiniz. 

 

Bir ada olması dolayısıyla Bora Bora’da sınırsız sayıda deniz ürününe ulaşmanız mümkün. En revaçta olan deniz ürünleri ise wahoo ve mahi mahi gibi yerel balıklar. Tropik adanın, tropik lezzetlerinin yanında adada üretilen şarapların tadına bakmadan dönmeyin.  Bora Bora’nın olmazsa olmazlarından biri de Hindistan cevizi ile hazırlanan Poissan Cru. Bu olağanüstü içecek özellikle turistlerin çok hoşuna gidiyor. Ada ayrıca dünya üzerinde siyah inci bulabileceğiniz tek yer olma özelliğini taşıyor. Maliyeti yüksek bir anı olacağını düşünürseniz yerel halkın yapmış olduğu şapkaları dönüş bavulunuza ekleyebilirsiniz. 

 

Sayfamızda Bora Bora gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, balayı, erken rezervasyon ve kampanya fırsatlarını yakalayabilir, Bora Bora gemi turu programları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz