Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Blue Friday

Blue Friday

Kasım ayının son günleri nam-ı diğer Black Friday günleri ama bizde Blue Friday günleri. Bu büyük gün kampanyalarında birbirinden farklı limanlarda değişik kültürleri tanıma fırsatı bulacaksınız. Artık cruise turlarının neredeyse diğer tatil seçeneklerine göre daha uygun olması, çok fazla destinasyon, daha fazla kültür ve yer tanımaya fırsat vermesi son yıllarda cazibesini daha da arttırmaktadır. 


İşte büyük kampanya günlerinde Akdeniz, Ege, Adriyatik, Norveç Fiyortları, Uzakdoğu ve Karayipler gibi popüler cruise destinasyonlarına ait muhteşem fiyatlı cruise only veya uçak paketli turlar bulabilirsiniz. 

Haftanın tüm günü profesyonel ve deneyimli müşteri temsilcilerimizle sizlere en uygun turları bulup seyahatinizi planlıyoruz. 0850 70 70 750'li numaradan bizlere ulaşabilir gemi turları hakkında öğrenmek istediğiniz tüm konuları sorabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı