Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Bari Gemi Turları

Bari Gemi Turları

 

Adriyatik Denizi kıyısında yer alan Bari, tipik bir Akdeniz kenti olma özelliğini taşıyor. İtalya’nın merkezinden kendini soyutlamayı başaran kent, kendine özgü kalmayı başarıyor. Bari’ye adımınızı attığınızda hissettiğiniz ilk duygu ise doğallık ve samimiyet oluyor. 


Güney İtalya’nın incisi Bari’de eski şehir olarak adlandırılan Vecchia görmeye değer güzelliklerle sizi ağırlamaya bekliyor. Svevo Sarayı’nı, Colonna delle Giustizia’yı (Adalet Sütunu), 11. yüzyılda inşa edilen Basilica di San Nicola’yı, İtalya’nın  4. en büyük opera binası olan Petruzzelli Tiyatrosu’nu ve Pane Pomodoro plajını da mutlaka görmelisiniz. Ayrıca Bari'de günlük hayatı gözlemlemek için şehrin en keyifli sokaklarından bir tanesi olan Strada delle Orecchiette’ye de uğrayabilirsiniz. Otantik dokusu, atmosferi ve hareketliliği ile öne çıkan şehrin ana meydanı Piazza Mercantile ise mola vermek için ideal. 
 

Bari’ye özgü keşfedilmeyi bekleyen birçok özel lezzet bulunuyor: Orecchiette makarnası; ıspanak ve patatesli tart-pizza, mozzarella peyniri ve kuru domatesle hazırlanan puf böreği "Panzerotti", deniz mahsullü makarna, deniz ürünleri, mısır unu ve parmesan peyniriyle kızartılan "Polenta" ve muhallebeli kurabiye "Sporcamuss" bunlar arasında ilk sıralarda yer alıyor. 
Sayfamızda Bari gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Bari hareketli gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı