Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Bangkok Gemi Turları

Bangkok Gemi Turları

 

Tayland’ın “Melekler Şehri” Bangkok, Uzak Doğu kültürünün en önemli temsilcilerinden biri konumunda… Olağanüstü adaları, plajları ve tropik iklimi ile Bangkok, farklı bir deneyim yaşamak ve Uzak Doğu’yu keşfetmek isteyen turistlerin gözdesi. Burada görülmesi gereken yerlerin başında ise birbirinden büyüleyici tapınaklar geliyor. Şehir, Budizmin’in başkenti olması dolayısıyla 400 civarında tapınağa ev sahipliği yapıyor. Önemli yapıtlarının çoğu ise tarihi Rattanakosin bölgesinde bulunuyor.


Yakın zamana kadar kral ve kraliçenin yaşadığı Grand Palace ve içindeki Wat Phra Kaew (Zümrüt Budha) Tapınağı şehrin görülmesi gereken yerlerinden. Tapınaktaki 66 cm yüksekliğindeki tek parça zümrüt üzerine oyulmuş Budha heykeli tapınağa ismini veriyor. Ayrıca Wat Pho (Yatan Budha Heykeli), Wat Traimit (Altın Budha Heykeli), Wat Arun (Şafak Tapınağı) ve Ulusal Müze’yi de mutlaka görmelisiniz. Bangkok’da gece hayatı ise her türlü eğlence tercihine göre ziyaretçilerine sınırsız alternatifler sunuyor. Şehirde Tay-Çin mutfağının yemeklerinin yanı sıra dünya mutfağından leziz örnekler tadabileceğiniz birçok mekan bulabilirsiniz. Deniz ürünlerini ve özellikle pirinç ile yapılan ve çeşitli soslarla servis edilen yemekleri deneyebilirsiniz. Bangkok, devasa açık hava pazarları ve alışveriş merkezleri ile size hediyelik eşya konusunda da çok farklı alternatifler sunacak. 


Sayfamızda Bangkok gemi turları ile ilgili en iyi ve euygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Bangkok gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz