Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Antartika Gemi Turları

Antartika Gemi Turları

 

Dünya'nın güney sınırında beyaz kıta Antarktika’yı keşfetmeye hazır mısınız? Balinaların ve albatrosların eşlik edeceği bu yolculukta büyülenmemek imkansız. Adını, 1580 yılında dünyanın çevresini ilk kez gemiyle dolaşan İngiliz Kaşif Sir Francis Drake'den alan ve Güney Amerika ile Antarktika kıtalarının arasında kalan efsanevi Drake Geçidi ilk durağınız olacak. Bu zorlu sulardaki yolculuğun tadını çıkaracaksınız. Gentoo, Chinstrap ve Adalie penguenlerini, Weddell, Crabeater (yengeç yiyen) ve Leopar foklarını, Orka, Kambur ve Minke balinalarını görme fırsatı bulacaksınız. Devasa buzullar ve üzerlerinde yaşayan penguen ailelerini fotoğraflayacaksınız. 


Aitcho Adası'nda ise yine penguenlerin yaşadığı koylara adım atacak ve onları yakından göreceksiniz. Denizaslanları ve fok balıklarının sevimliliğine de şaşıracaksınız. Güney Kutbu’nun güzelliklerine tanık olurken, Antarktika’da attığınız her adımda kendinizi gerçek bir kaşif gibi hissedeceksiniz. Sayfamızda Antartika gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Antartika gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz