Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

b

Amalfi Adaları Gemi Turları

 

Eşsiz güzelliği ile İtalya turu yapanlara Roma, Floransa ve Venedik gibi şehirleri bir kenara bıraktıracak cennetten bir köşe Amalfi Adaları... Sarp yamaçlara kurulmuş, şirin kasabaları ve nefes kesici manzarası ile burası hayatın tadını çıkarabileceğiniz en güzel yer.  Özellikle yaz tatilini geçirmek için en ideal seçeneklerden birini sunan Amalfi Kıyıları, dünyada az bulunur güzelliklere ev sahipliği yapıyor. 


Birçok filme sahne olan ve dünyaca ünlü isimleri kendine hayran bırakmayı başaran Amalfi Kıyıları; Sorrento, Positano, Praiano, Amalfi, Ravello ve Salerno kasabalarıyla tatiliniz için birçok seçenek sunuyor. Bölge özellikle mitolojik hikayelere dayanan zengin tarihi ile de dikkat çekiyor. Salerno’dan Sorrento’ya kadar doğudan batıya doğru büyüleyici manzaralarla unutulmaz bir yolculuk yapabilirsiniz. Bu gezi, seyahat uzmanlarına göre dünya üzerinde gerçekleştirebileceğiniz en güzel yolculuklarından biri olarak değerlendiriliyor. Amalfi kasabalarının ve bu kıyıların bir diğer özelliği ise dokusunun kusursuz şekilde korunmuş olması. Geleneksel hayatın da yüzlerce yıl önce olduğu gibi devam ettiği Amalfi’de tatilinize göz alabildiğine yamaçlar, rengarenk evler ve masmavi ufuklar eşlik ediyor. Amalfi, burada üretilen üzüm, zeytin ve limonun yanı sıra Limoncello likörü ile de dünyada haklı bir üne sahip. 


Sayfamızda Amalfi Kıyıları gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon ve kampanya fırsatlardan yararlanabilir, Amalfi Adaları gemi turları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz