Gemi Turları

Tıklayın sizi arayalım
0850 70 70 750
Destinasyon
Kalkış Limanı
Gemi Şirketi
Gemi
Ay
Yangtze Nehri Turları

Yangtze Nehri

Yangtze Nehir Turları

 

Asya’nın en uzun, Dünya’nın ise Nil ve Amazon’dan sonra en uzun 3.nehri olan Yangtze Nehri boyunca Karavan Cruises ayrıcalıklarını yaşayabileceğiniz Yangtze Gemi Turları ile sihirli bir yolculuk sizleri bekliyor. Çin’de yer alan göller ve nehirler üzerinde gerçekleştireceğiniz; Çin’in tarihini ve kültürel mirasını ilgiyle takip edeceğiniz turunuzda bu güzel ülkenin doğasını ve kültürünü tanıma fırsatı bulacaksınız. Yangtze turlarında Çin’in en meşhur şehirlerinden Shangai’da yerel sanatları ve eşyaları görebileceğiniz Shangai Müzesi’ni gezebilirsiniz. Uzun yıllar turistleri ağırlayan bu müzeyi gezdikten sonra şehrin en gözde alışveriş bölgesi olan Nanjing Caddesi’nden bu unutulmaz tura dair hatıralık eşyalar satın almak isteyebilirsiniz. Shangai turunuzun ardından geminize ulaşacak ve Yangtze Gemi Turu’nuza başlayacaksınız. Çin’de bulunan doğal güzelliklerin başında gelen “Üç Boğaz” bölgesinin eşsiz manzarasıyla karşılaşırken, Ge Zhouba’da gemilerin baraj seviyesine yükselmesine tanık olacaksınız. Nehir turunuzun tam ortalarında “hayalet şehir” olarak bilinen Fengdu’yu ve Çin mimarisine ait en önemli eserlerden sayılan Shibozai Tapınağı’nı gezme şansı yakalayabilirsiniz.


Yangtze Gemi Turları’nda sizlere eğlenceli anlar yaşatacak Chongqing turunun ardından Xian şehrine transfer için havaalanına geçeceksiniz. Xian’a varışınızın ardından adeta yıllara meydan okuyan Budist tapınağı Big Wild Goose Pagoda’yı görebilir ve Çin’in en eski camisi olarak bilinen Büyük Cami’yi gezebilirsiniz. Sonrasında ise Tang Hanedanlığı’ndan kalan, pirinç ve çamurdan yapılmış 13,7 km uzunluğunda ki Şehir Duvarları turuna katılabilirsiniz. Unesco tarafından Dünya Kültür Mirasları listesine alınmış 8 binden fazla çamurdan asker heykelini bir arada görebileceğiniz Terra-cotta bölgesini ve müzesi, Terra Cotta’da gezerken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınızdan eminiz.


Çin’in sembolü ve Dünya’nın 7 harikasından biri sayılan, uzunluğu 6700 km’yi bulan Çin Seddi’ni görme fırsatı yakalayabilirsiniz. Yangtze Gemi Turu’nuzun son günlerinde ise dünyanın en büyük meydanı olma özelliği taşıyan Tianenman Meydanı’nda dolaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Çin imparatorlarının sarayı olan, bugünkü Saray Müzesi’nin bulunduğu Yasak Şehir’i gezerek unutulmaz bir turu sonlandırabilirsiniz. 
Siz de Yangtze Gemi Turları’na katılıp, hayatınıza farklı bir renk katmak istiyorsanız sayfamız üzerinden bizlere ulaşabilir, en iyi ve uygun fiyatlarla, erken rezervasyon yaptırabilir ve nehir turlarına katılabilirsiniz. 

 

Yangtze Nehri

0 Gemi Turu Bulundu.
Aradığınız kriterlerde kayıt bulunamadı.