Gemi Turları

Tıklayın sizi arayalım
0850 70 70 750
Destinasyon
Kalkış Limanı
Gemi Şirketi
Gemi
Ay
Vizeli Yunan Adaları Gemi Turları

Vizeli Yunan Adaları

Vizeli Yunan Adaları Gemi Turları

 

Tarihe tanıklık etmiş Ege'nin en gözde adalarında Vizeli Yunan Adaları turuyla neden siz de mavi bir yolculuğa yelken açmayasınız?


Karavan Cruises imkânlarıyla süslü bu turunuzda, lüks gemilerde seyahat edip Yunanistan'ın gizli cennetlerini görebileceksiniz.
Kuzeydeki 12 adadan biri olan ve Holy Island (Kutsal Ada) olarak tanınan Patmos, siz değerli Vizeli Yunan Adaları misafirlerimiz için seçtiğimiz ilk durak. Bu şirin ve küçük Yunan Adası'nı diğer adalardan farklı kılan özelliği Hıristiyanlarca Efes'ten sonra mutlaka görülmesi gereken yerlerden sayılan St. John Manastırı. Bu tarihi manastırı ziyaretinizin ardından adada bulunan limanda gezebilir, küçük ama tertemiz plajında Ege Denizi'nin keyfini doyasıya sürebilirsiniz.


Akdeniz ile Ege arasındaki sınırı çizen Yunanistan'ın en büyük adası Girit; hem doğası, hem tarihi kalıntıları, hem de mutfağıyla sizi büyüleyecek. Yunan mitolojisine göre Tanrılar Tanrısı Zeus'un doğduğu yer olarak kabul edilen bu görkemli adada, stratejik önemi sebebiyle tarihte birçok farklı medeniyet hüküm sürmüş ve her biri kendine ait izler bırakmış. Gezilebilecek sayısız tarihi mekânın yanında Avrupa'nın en büyük palmiyeleri ile çevrili plajında yüzebilir ve zeytinyağı ve peynir ağırlıklı Girit mutfağından kendinize ziyafet çekebilirsiniz. Karavan Cruises ile bu adalar dışında kalan Midilli, Siros, Milos ve daha pek çok tatil cenneti adayı Vizeli Yunan Adaları turunuzla gezebilir kendinize unutamayacağınız anılar yaratabilirsiniz. İstanbul, İzmir ve Çeşme çıkış yerleri olarak belirlenen turumuzda, bulunduğunuz yere en yakın çıkış rotalarından birini seçerek yolculuğunuza bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

 

Sayfamızda Vizeli Yunan adaları gemi turları ile ilgili en iyi ve euygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Vizeli Yunan adaları gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz. 

Vizeli Yunan Adaları

0 Gemi Turu Bulundu.
Aradığınız kriterlerde kayıt bulunamadı.