Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Vilnius Gemi Turları

Vilnius Gemi Turları

 

Vilnius Gemi Turları’nın hazırladığı seyahat programlarıyla hiç gitmediğiniz yerlere giderek farklı bir ülkede bulunmanın tadını çıkartabilirsiniz.    


Litvanya’nın başkenti olan Vilnius’a yapacağınız seyahatinizde sizi şaşırtacak birçok manzarayla  karşılaşacaksınız. Tarihi güzellikleri bakımından zengin bir yerleşke olan Vilnius, milyonlarca turiste ev sahipliği yapmış ve eserlerini onların beğenisine sunmuştur. Nüfusu az olsa da Vilnius’ta görmeden gitmemelisiniz dediğimiz yerler çok fazla. Turistik amaçlı yapılan gezilerde görmeniz gereken yerlerden ilki ve en önemlisi, dünyanın en güzel gotik kiliselerinden biri olarak bilinen St. Anne Kilisesi. Kiliseyi gezerken, Rönesans ruhunun hala duvarlarda olduğunu hissedecek ve kendinizi eski- yeni çatışmasının içinde bulacaksınız. Vilnius’ta her on adımda bir kilise göreceğinizden her kiliseyi görmek zorunda hissetmemelisiniz. Bu yüzden her anınızı dolu dolu yaşamanız için sizlere gitmeniz gereken başka bir yer öneriyoruz. Burası şehrin kalbinin attığı yer. Yani Katedral Meydanı ve Gediminas Caddesi. Şehir merkezinden geçen ve birbirinin devamı niteliğinde olan bu iki yerde ister alışveriş yapın, ister bir kafede oturup Vilnius’un meşhur tartlarından yerken yanında kahvenizi yudumlayın, ister de sokak müzisyenlerine kulak verip kendinizi müziğin ritmine bırakın. Her zaman olduğu gibi tercihi size bırakıyoruz.


Vilnius Gemi Turları’yla geçirdiğiniz zaman zarfında yapmanız gereken bir diğer şey ise dünyaca ünlü bira markalarının fabrikalarının bulunduğu bu kentte bira tadımı yapmak. Litvanya’nın farklı şehirlerinde de bulunan bu fabrikalara otobüsle ulaşım sağlayabilirsiniz. Tabi ki de her şeyden önce bu hayalinizi gerçekleştirmek için sizleri sayfamıza bekliyoruz. Karavan Cruises’in sizler için hazırladığı tur paketlerinden bütçenize en uygun olanı seçip bu tatilin bir parçası olabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz