Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Venedik Gemi Turları

Venedik Gemi Turları

 

Her gezginin rüyası olan ve bir gün mutlaka gidilmesi gereken yerlerden Venedik; yüzlerce kanal ve köprü üzerine kurulmuş sıradışı görüntüsüyle, sizleri bambaşka bir dünyaya götürüyor. "Vaporetto" adı verilen Venedik'in kendine has ulaşım aracı diğer adıyla " Venedik taksisi" ile su trafiğinin yoğun olduğu Büyük Kanal'da konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz. Bu romantik yolculuktaki ilk durağınız, Venedik'in kalbinin attığı ve takdire şayan bir yer: San Marco Meydanı ve Bazilikası.


Meydanda, 99 metre yüksekliğe sahip Aziz Mark'ın Çan Kulesi sizleri selamlıyor olacak. Dilerseniz Çan Kulesi'nin terasına çıkıp, Venedik'in eşsiz manzarasını kuşbakışı izleyebilirsiniz. Venedik gemi turları ile romantizm kentindeki bir sonraki rotanız "Dükler Sarayı." Bu sarayın içinde gerçekleştireceğiniz "Gizler Turu" ile Venedik'in taş duvarları arasına gizemli bir yolculuk yapabilirsiniz. Venedik turlarında kalan zamanınızda şehrin en ünlü köprüsü olan Rialto Köprüsü'nü, rengarenk ev manzaralarına sahip Burano adası ve Accademia Galerisi'ni görmenizi öneririz. Sayfamız üzerinden Venedik gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Venedik gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz.

 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı