Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Uçaklı Gemi Turları

Uçaklı Gemi Turları

 

Norveç Fiyortları, Kuzey Avrupa, Akdeniz, Baltık Başkentleri, Amerika, Dubai ve Kanarya Adaları... Tatilinize uçaklı gemi turları ile dilediğiniz Dünya başkentinden başlayabilirsiniz.  

 

İstanbul’dan uçaklı paketlerle; Marsilya, Barcelona, Milano, Roma, Napoli, Dubrovnik, Hong Kong, Bangkok ve Dubai gibi onlarca Dünya kentine havayoluyla seyahat mümkündür. Norveç’ten Çin’e sınırsız sayıda gemi turu alternatifi de bulunmakta. 

 

Bir kaç saatlik kısa bir uçuş sonrası Dubai’den hareket edebilir; Kuala Lumpur, Singapur, Phuket, Bangkok ve Hong Kong’u benzersiz gemi turları ile ziyaret edebilirsiniz. 

 

Hindistan’ı merak edenlerdenseniz öncelikle THY ile Bombay’a uçmalısınız. Devamında Cochin – Alleppey, Colombo – Dambulla, Sigiriya – Kandy, Negombo ve Colombo gibi egzotik Asya limanlarını keşfedeceksiniz.  

 

Bir kaç saatlik uçuşlar sonrası Dünya’daki herhangi bir limandan hareket eden 7 günden 180 güne kadar mevsimsel- dönemsel gemi turları bulunmaktadır. Rotaları, servisleri, restoranları, eğlence ve aktiviteleri, tonaj-kabin kapasitesi ile onlarca seçenek değerlendirilebilir. Son teknolojileri sayesinde sallantıyı veya bir gemide bulunduğunuzu anlamanız çok zordur.  

 

Amerika turlarını merak eden gezginler Atlanta rotasını deneyebilir. Memphis, New Orleans, ve Houston asla unutulmayacak bir deneyim olarak sizleri bekliyor. 

 

Güney Amerika turları İstanbul - Rio de Janeiro uçuşu ile start alıyor. Buenos Aires, Iguassu ve bir çok tarihi nokta görülebilir. Arjantin, Küba, Meksika ve Kosta Rika kısaca her liman artık elinizin altında! Vietnam’dan Tanzanya’ya kadar uzanacaksınız üstelik bir kaç saatlik uçuşlar sonrası. 

 

Teknik olarak 'Cruising' olarak bilinen Gemi Turları; stresten uzak, onlarca kent görme imkanı sağlayarak heyecanı beraberinde getirir. Trafik sorunu, valiz taşıma derdi özetle yol yorgunluğu yaşamadan birçok yer göreceksiniz. Balayı, romantik tatil, kültür turları tüm konforu ile yanıbaşınızda olacak. Günbatımı seyirleri ve başbaşa yemekler özellikle genç çiftleri heyecanlandırmakta.  

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz