Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Tenerife Gemi Turları

Tenerife Gemi Turları

 

Kanarya Adalarında bulunan yedi adanın en büyüğü olan Tenerife, İspanya’nın en önemli turizm merkezlerindendir. Dünyanın en büyük karnavallarından olan “Santa Cruz de Tenerife” karnavalı şehre yurtdışından çok sayıda turist çekmektedir. Tenerife gemi turları yolcularının da katılabileceği bu karnaval renkli görüntülere sahne olmaktadır. Sanatsever misafirlerimiz Tenerife’de bulunan modern mimarinin en önemli eserlerinden sayılan “Auditorio de Tenerife”de bir konsere katılabilir ya da Guimar Piramitlerini gezerek tarımı geliştirmek amacıyla yapılmış bu yapıyı hayranlıkla inceleyebilirler.


Teide zirvesine çıkıp tüm Tenerife’yi kuş bakışı inceledikten sonra, Kanarya Adaları koruyucusu olarak bilinen “Nuestra Senora de Candelaria”ya adanan Candeleria Bazilikasını gezebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz günlerini adanın en büyük ve meşhur plajı Las Teresitas’ta geçirebilir ve denizin tadını çıkarabilir. Gemi turlarının uğramadan geçmediği bu sıcakkanlı adaya sizde Tenerife gemi turları aracılığıyla gidip hoşça vakit geçirebilir, en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon ve kampanya fırsatlarını yakalayabilir, Tenerife gemi turu programları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz