Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Tallin Gemi Turları

Tallin Gemi Turları

 

2011 yılında Avrupa Kültür Başkenti olarak seçilen Estonya'nın başkenti, rengarenk mimarisiyle masal şehri olarak bilinir. Tallinn gemi turları ile siz de bu masal şehrinde bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

 

Bu tarihi ve şirin şehri olabilecek en yüksek noktadan görmek için 124 metrelik boyuyla tüm Tallinn'i selamlayan Oleviste Kilisesi'ne çıkmanız doğru bir tercih olacaktır. Old Town denilen şehir merkezi, kendisini çok iyi korumuş ve tarihi yapısını günümüze yansıtmayı başarmıştır. 1422 yılından bu yana hizmet veren Avrupa'nın en eski eczanesi Raepateek eczanesi ve yine aynı isimli müze de Old Town bölgesinde yer almaktadır. Rus mimarisinden izler taşıyan ve şehrin en çok ziyaret edilen kilisesi olan Alexander Nevsky Katedrali Tallinn'de görülmesi gereken yerlerdendir. Şehrin tamamından yüksekte olan ve içerisinde Parlament Binası ve Hermann Kulelerini barındıran Toompea Tepesi ise şehrin sembollerindendir. Tallinn turları süresince gezebileceğiniz diğer yerler ise Kiek in de Kök Kulesi, Şişman Margaret Kulesi ve KGB müzesi olarak sayılabilir.

 

Sayfamız üzerinden Tallinn gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Tallinn gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz.

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz