Gemi Turları

Tıklayın sizi arayalım
0850 70 70 750
Destinasyon
Kalkış Limanı
Gemi Şirketi
Gemi
Ay
Şeker (Ramazan) Bayramı Gemi Turları

Şeker Bayramı Turları

Şeker (Ramazan) Bayramı Gemi Turları

 

Şeker (Ramazan) Bayramı gemi turları, “Türkiye çıkışlı gemi turları” başlığı altında incelenebilir. Genellikle Haziran ve Temmuz aylarına denk gelen bayram günleri, çocuklu gezginlerin tatil planlarına erken başlamasına neden oluyor. 

 

3 gecelik Kuşadası’dan start alacak turlar; Kuşadası, Patmos, Girit, Santorini, Atina ve Mikonos’u 200 Euro’yu aşmayan bedellerle görmenize olanak veriyor.  Rodos’u da ziyaret etmek isterseniz 4 gecelik paketi incelemenizi öneririz. Yunan Adalarının “vizesiz” olduğunu atlamadan ekleyelim. 

 

7 gece İstanbul çıkışlı Ege rotasında; İstanbul, Kuşadası, Santorini, Girit, Rodos, Simi, Sakız, Mikonos ve Atina görülebilmekte. Fiyat olarak 600 Euro civarında seyrediyor. 

 

12 gecelik büyük Akdeniz turu; İstanbul, Atina, Santorini, Valetta, Trapani, Amalfi, Sorrento, Porto Vecchio, Floransa ve Roma şehirlerini tüm detaylarıyla görebileceğiniz kalitede. Eğer İzmir’deyseniz, Çeşme’den başlayan gemi turları; Kos Adası, Ios, Santorini, Atina, Mikonos ve Kuşadası’na ziyaret imkanları sunmakta. 

 

11 gecelik hızlı bir kaçış düşünüyorsanız; İstanbul, Çanakkale, Kuşadası, Paros, Santorini, Kotor, Dubrovnik, Hvar, Opatija ve Venedik  - İstanbul Boğazından start alacak muhteşem bir tatil ile ayağınıza kadar gelecek. Gemi’deki muhteşem eğlencelere katılın ve her uyandığınızda farklı bir şehirde olmanın keyfini çıkarın! Üstelik limanlarda tarih ve kültür meraklıları için çeşitli turlar da mevcut. 

 

Son yıllarda popülerliğini artıran gemi Turları genci yaşlısı herkes için bitmeyen bir tutku! Yunan Adaları, Akdeniz, Kuzey Avrupa, Norveç Fiyortları, Baltık Başkentleri, Amerika, Uzak Doğu ve Alaska, Dubai-Karayipler-Kanarya Adaları ve Adriyatik programları – yepyeni maceralara yelken açmanıza imkan sunuyor. Üstelik deniz tutkunları, nehir turları ile Avrupa’yı baştan başa dolaşabilme imkanına da sahip. 

 

Emekliler, balayı çiftleri ve fotoğraf tutkunları  - kısacası maceracı tüm ruhlar için  - hiç bir yol yorgunluğu yaşanmadan - sonsuz bir tatmin sunulmakta! 

Şeker Bayramı Turları

3 Gemi Turu Bulundu.
Uçaklı Paket
  • Gösterilen fiyatlar iki kişilik kabinde vergiler Dahil kişi başı fiyatlardır.
7 Gece
Adventure Of The Seas ile Baltık Başkentleri 2021 *Şeker Bayramı* (1100) Adventure Of The Seas
Kalkış Tarihi :9.5.2021
Kalkış Noktası : Kopenhag
Uğradığı Limanlar : Kopenhag, Stockholm, Tallinn, St. Petersburg, Kopenhag
Detay
Uçaklı Paket
  • Gösterilen fiyatlar iki kişilik kabinde vergiler Dahil kişi başı fiyatlardır.
7 Gece
Jewel of the Seas ile Kopenhag çıkış Baltık Başkentleri Şeker Bayramı (1100) Jewel Of The Seas
Kalkış Tarihi :9.5.2021
Kalkış Noktası : Kopenhag
Uğradığı Limanlar : Kopenhag,Stockholm,Tallin,St. Petersburg,Kopenhag
Detay
Uçaklı Paket
  • Gösterilen fiyatlar iki kişilik kabinde vergiler Dahil kişi başı fiyatlardır.
8 Gece
Anthem Of The Seas ile Norveç Fiyortlar & İngiltere Turu Ramazan Bayramı (1100) Anthem Of The Seas
Kalkış Tarihi :13.5.2021
Kalkış Noktası : Londra
Uğradığı Limanlar : Londra,Southampton,Bergen,Geiranger,Alesund,Stavanger,Southampton,Londra
Detay