Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Sardunya Adası Gemi Turları

Sardunya Adası Gemi Turları

 

İtalya'nın dünya turizmine armağan ettiği egzotik ada Sardunya sizi zümrüt mavisi denizine ve enfes koylarına davet ediyor. Sardunya Adası gemi turları ile çıkacağınız bu büyülü yolculuğun sonunda Alghero'da üzüm bağlarında üzüm toplayıp farklı bir deneyim yaşayarak, zeytin ağaçlarının bulunduğu bahçelerde piknik yapmanın keyfini sürebilirsiniz.


Adanın en çok ziyaret edilen yeri başkent Cagliari'de sanat ve eğlenceye dair pek çok aktiviteye katılabilirsiniz. Bunlar arasında en öne çıkanları Roma Antik Tiyatrosu ve Pula Kenti'dir. Cennet ada Sardunya'nın en meşhur kentlerinden Sassari ise Cenevizlilerden kalma Rosello Çeşmesi ile ziyaretçilerini tarihte bir yolculuğa çıkarıyor. Sardunya Adası'nın size sunduğu bu mavi turdaki diğer durağınız Olbia'daki Ulusal Arkeoloji Müzesi, arkeoloji meraklılarını tatmin edecektir.


Gittiğiniz her farklı ülkenin kendine özgü lezzetleri ve damak zevkleri olduğu gibi, Cennet Ada Sardunya'nın da kendi yemek kültürünü yansıtan lezzetleri vardır. Özellikle başkent Cagliari'deki restoranlarda bulabileceğiniz Carasau ekmeği ve Cannonau şarabı bu lezzetlerin başında gelir. Sardunya Adası, hem tarihi yapısı hem masmavi koyları hem de eşsiz lezzetleri ile gördüğü ilginin karşılığını veriyor. Sayfamız üzerinden Sardunya Adası turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Sardunya Adası gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz.

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
19 Tur Bulundu