Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Rio De Janeiro Gemi Turları

Rio De Janeiro Gemi Turları

 

Güney Amerika kıtasının ve Brezilya'nın gözbebeği bir şehir Rio de Janeiro. Eskiden Portekiz himayesinde olmasından dolayı kıtada Portekizce konuşulan tek ülkenin "cidade maravilhosa" sı, yani harika şehrinden bahsediyoruz. Rio de Janeiro gemi turları sizi futbol ve sambanın kusursuz uyumunun yaşandığı bu şehre davet ediyor.

 

Rio denince akla gelen ilk şey tabi ki de her yıl milyonlarca kişiyi kendine hayran bırakan Rio Karnavalı. Dört gün dört gece durmaksızın süren samba ve birbirinden renkli kostümler, şehrin havasını ve ruhunu yansıtan bir aktivitenin temel unsurları. Ülkenin en seçkin dans okullarının aylar öncesinden hazırlanmaya başladığı bu karnaval size görsel bir şölen vadediyor.

 

Brezilya denince futbol, futbol denince de Maracana Stadı gelir akıllara. İşte bu efsane futbol stadyumu da Rio de Janeiro turu ile gezebileceğiniz bir başka yapı. İlk inşa edildiğinde 210 bin kapasiteli olan fakat daha sonra güvenlik sebebiyle kapasitesi 95 bine düşürülen bu stadyum sizi futbol tarihinin tozlu sayfalarında bir yolculuğa çıkartacak. Dünyanın yedi harikasından biri olan Cristo Redentor heykelinin bulunduğu Corcovado Tepesi'ne çıkabilir ve muhteşem Rio manzarasını izleyebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz aynı Cristo Redentor Heykeli gibi kollarını yana açıp fotoğraf çektirebilir ve Rio de Janeiro gemi turları hatıralarını ölümsüzleştirebilirler.

 

Plajlarıyla da ünlü bir şehir olan Rio'nun belki de en bilinir plajı Copa Cabana. Bu plajda dilerseniz Atlas Okyanusu'nda yüzebilir ya da dalga sörfü yapıp, kumda futbol oynayan Brezilyalılara katılabilirsiniz. Sayfamız üzerinden Rio de Janeiro gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Rio de Janeiro gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz.

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz