Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Portekiz Gemi Turları

Portekiz Gemi Turları

 

Bu sıcakkanlı Akdeniz ülkesinin en önemli iki şehrini kapsayan Portekiz gemi turları ile sizi şarap denince akla ilk gelen yerlerden Porto'ya ve birçok yönden İstanbul'a benzerliğiyle sizi şaşırtacak başkent Lizbon'a götürüyoruz.

 

Douro Nehri boyunca uzanan Porto'nun en önemli cazibe merkezi, günün her saati hareketli olmayı başarabilen Ribeira. Tarihi binalarıyla ünlü kent merkezi Praça Da Ribeira, Dünya Miras Listesi'ne girmeyi başarabilmiş romantik bir bölge. Porto'nun adını dünyaya duyuran şarapları ise Port Wine Cellars bölgesinde üretilmektedir ve şarapların muhafazası için yapılan mahzenler özel turlarla da gezilebilmektedir. Porto şehrinin diğer önemli yapıları Igreja De Sao Francisco (Sao Francisco Kilisesi), Avenida Dos Aliados alışveriş merkezi ve Palacio De Bolca olarak sayılabilir.

 

Portekiz gemi turlarının bir diğer durağı başkent Lizbon, Portekiz'in en kalabalık ve büyük şehri aynı zamanda. Lizbon şehri kendi içinde alışveriş, gece hayatı ve tarihi yapı açısından adeta üçe ayrılmıştır. Alfama adını alan bölgede Fado Müzesi ve görülmeye değer Kaşifler Anıtı bulunur. Şehrin simgesi haline gelen Belem Kulesi ise yine aynı adlı Belem bölgesinde yer alır ve içinde yer alan uçak anıtıyla turistlerin ilgi odağı haline gelmiştir. Aynı bölgede yer alan Jeronimos Manastırı ise ünlü kaşif Vasco da Gama'nın mezarına ev sahipliği yapmaktadır. Sayfamızda Portekiz turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon ve kampanya fırsatlarını yakalayabilir, Portekiz gemi turu programları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirisiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı