Gemi Turları

Tıklayın sizi arayalım
0850 70 70 750
Destinasyon
Kalkış Limanı
Gemi Şirketi
Gemi
Ay
Mississippi Nehir Turları

Mississippi Nehri

Missisippi Nehir Turları

 

"Missi" ve "sippi" yani Kızılderili Ojibya yerlileri dilinde "Büyük Nehir" anlamındaki, Kuzey Amerika'nın en uzun 4. nehri olan Missisippi Nehrinde büyülü bir yolculuğa hazır olun. Amerika'nın en gözde şehirlerini de kapsayan Mississippi nehir turlarının ilk durağı, muhteşem gökdelenlerin şehri Chicago.

 

Tarihte ilk gökdelenin inşa edildiği şehir olan Chicago'da 110 katlı Sears Kulesi ihtişamıyla ilginizi kesinlikle çekecektir. Canlı şehir hayatıyla meşhur bu şehirde dilerseniz ülkenin en seçkin müzikallerine katılabilir ya da en ünlü spor takımlarının müsabakalarını yerinden izleyebilirsiniz. Basketbol efsanesi Micheal Jordan'ın takımı Chicago Bulls'u izleyebilir ve beyzbolun meşhur ekiplerinden Chicago Cubs ile White Sox arasındaki rekabete tanık olabilirsiniz.

 

Mississippi nehri gemi turları ile gideceğiniz bir diğer şehir New Orleans, blues ve caz müziğinin doğup büyüdüğü şehirdir. Bu hareketli ve müzik dolu şehrin hemen hemen her köşesinde canlı müzik yapan eşsiz caz barları ve sizi kendilerine hayran bıraktıracak sokak müzisyenleri görmek mümkündür. New Orleans'ta caza doyduktan sonra biraz da Rock'n Roll yapalım derseniz sizi Memphis şehri karşılıyor olacak. Dünya'nın hayranlıkla dinlediği Elvis Presley ve Johnny Cash gibi isimleri bizlere sunan bu şehir de Rock'n Roll ruhunu sonuna kadar hissedeceksiniz. Sahne sanatları konusunda Broadway ile yarışan Memphis'te birbirinden renkli ve güzel konserlere katılıp müziğe tam anlamıyla doyabilirsiniz.

 

Mississippi nehir turu boyunca görebileceğiniz diğer şehirler ise, Coca-Cola'nın ilk kez şişelendiği Vicksburg, bereketli toprakları ile ünlü Natchez ve tarihi yapıları seven misafirlerimizi tatmin edecek Helena. Sayfamız üzerinden Mississippi nehri gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Mississippi nehri gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Mississippi Nehri

0 Gemi Turu Bulundu.
Aradığınız kriterlerde kayıt bulunamadı.