Gemi Turları

Tıklayın sizi arayalım
0850 70 70 750
Destinasyon
Kalkış Limanı
Gemi Şirketi
Gemi
Ay
Kurban Bayramı Gemi Turları

Kurban Bayramı Turları

Kurban Bayramı Gemi Turları

 

Ülkemizde Kurban Bayramı gemi turları için Ege ve Akdeniz rotası özellikle gençler ve emekliler tarafından sıklıkla tercih edilmekte. 7 gece 8 günlük Akdeniz turları; Türkçe rehberli olarak İstanbul-Cenova uçuşu sonrası başlıyor. Civitavecchia (Roma), Palermo-İtalya, Valetta-Malta, Barcelona-İspanya, Marsilya-Fransa ve sonrasında tekrar Cenova’ya dönüşü kapsıyor. 

 

İstanbul’dan Roma’ya seyahat sonrası başlayacak ikinci alternatifte ise sırasıyla; Cenova, Marsilya, Mahon (İspanya), Cagliari (İtalya), Valetta (Malta), Messina (İtalya) ve Civitavecchia (Roma) şehirleri yer almakta. 

 

İspanya’da Palma de Mallorca ve İbiza; İtalya’da Olbia, Livorno, Cenova – son olarak Fransa’da Marsilya’nın da eklenebileceği farklı bir versiyon da tercih edilebilir. 

 

Erken rezervasyon avantajlarıyla Akdeniz ve Ege yerine Kuzey Avrupa’yı görmek isteyenler; THY’nin İstanbul-Hamburg uçuşu sonrasında; Kopenhag, Zeebrugge (Belçika), Cherbourg (Fransa), La Coruna (İspanya), Lizbon (Portekiz), Cebelitarık, Barcelona (İspanya) ve Marsilya (Fransa) limanlarına uğramakta. 

 

Büyüleyici New England gezileri ile Kuzey Amerika’yı merak edenler; New York' da 3, Boston’da 2 gece otel konaklaması ile Bar Harbor-Maine (ABD), Saint John-New Brunswick (Kanada) ve Halifax-Nova Scotia (Kanada) da muhteşem bir tatil yapma imkanına sahip. Gemi daha sonra tekrar Boston limanına dönüyor ve THY ile İstanbul’a yolculuk başlıyor. 

 

Yukarıda saydığımız tüm turların bir haftalık ya da gezginlerin “uzun tur” olarak tanımladığı 10 gün ve üzeri planları da mevcut. Artık bir çok ülkeye vizesiz seyahat imkanı bulunduğunu da atlamadan ekleyelim! 

 

İç-dış-balkonlu-suit ve engelleri kabin seçenekleri ile Cruise Seyahatleri 200 Euro’dan başlayan uygun fiyatları ile bir lüks olmaktan çıkıyor. Hiç bir yol yorgunluğu ve stres yaşamadan gemi turları ile onlarca farklı liman ve ülke görmek mümkün. Arzu ederseniz kara turlarına katılarak ilgili kentler hakkında detaylı bilgileri de alabileceksiniz.

Kurban Bayramı Turları

3 Gemi Turu Bulundu.
  • Gösterilen fiyatlar iki kişilik kabinde vergiler Dahil kişi başı fiyatlardır.
9 Gece
Msc Fantasia ile Kuşadası Kalkışlı Ege & Adriyatik Kurban Bayramı (1040) Msc Fantasia
Kalkış Tarihi :17.7.2021
Kalkış Noktası : Kuşadası
Uğradığı Limanlar : Kuşadası, İstanbul Atina(Pire), Korfu, Bari, Trieste(Venedik), Katakolon, Kuşadası
Detay
  • Gösterilen fiyatlar iki kişilik kabinde vergiler Dahil kişi başı fiyatlardır.
9 Gece
Msc Fantasia ile İstanbul Kalkışlı Ege & Adriyatik Kurban Bayramı (1040) Msc Fantasia
Kalkış Tarihi :18.7.2021
Kalkış Noktası : İstanbul
Uğradığı Limanlar : İstanbul, Atina(Pire), Korfu, Bari, Trieste(Venedik), Katakolon, Kuşadası, İstanbul
Detay
Uçaklı Paket
  • Gösterilen fiyatlar iki kişilik kabinde vergiler Dahil kişi başı fiyatlardır.
7 Gece
Adventure Of The Seas ile Baltık Başkentleri 2021 *Kurban Bayramı* (1100) Adventure Of The Seas
Kalkış Tarihi :18.7.2021
Kalkış Noktası :
Uğradığı Limanlar : Stockholm, St. Petersburg, Helsinki, Tallinn, Visby, Stockholm
Detay