Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

İstanbuldan Çıkışlı Vizesiz Yunan Adaları

İstanbul'dan Çıkışlı Vizesiz Yunan Adaları

Artık cruise turuna çıkmak için uzak limanlara gitmeye gerek yok! Bu gemi yolcularını İstanbul’dan alacak.

Müjdeler olsun. Merakla beklenen İstanbul'dan çıkışlı vizesiz Yunan Adaları rotası ve yeni biniş limanını açıklıyoruz. Celestyal Cruises ile İstanbul çıkışlı vizesiz Yunan Adaları turlarımız başlıyor. Geminin rotasında Türkiye’den bir liman daha var; Çanakkale. 
7 gecelik turun rotasında Yunan Adaları ve Atina yer alıyor. Artık İstanbul’dan gemiye binerek Santorini, Mikonos, Girit, Volos ve Atina’yı gezip keşfedebilirsiniz.

İstanbul gibi bir dünya harikası kentimiz var. Eşi benzeri olmayan İstanbul Boğazımız, dillere destan. ‘’Peki ya neden gemiler İstanbul’a gelmiyor, cruise gemisine neden buradan binemiyoruz’’ diye soruyordunuz. İşte size müjdeli haber, bekleyiş sona eriyor. 7 gecelik cruise keşfi için artık uzak limanlara gitmenize gerek yok. Celestyal Cruises, yeni rotasını İstanbul’dan başlatıyor. 7 gecelik turun rotasında Yunan Adaları ve Atina var, İstanbul’dan sonraki ilk durak ise Çanakkale.

Celestyal Crystal ile İstanbul çıkışlı ilk tur 22 Ekim’de başlayacak. Eclectic Aegean Yunan Adaları Turu için Celestyal Crystal, yolcularını Sarayburnu’ndan alacak.
Celestyal Cruises’un yeni programı olan 7 gecelik Eclectic Aegean Turu için Celestyal Crystal gemisi, çoğunluğu Amerikalı 1200 yabancı yolcusuyla birlikte Sarayburnu’na demirleyecek. Turun rotasında Türkiye’den bir limanımız daha var; o da Çanakkale. Celestyal Crystal İstanbul’dan Türk yolcularını da alarak rotasını önce Çanakkale’ye çevirecek. “Eklektik Ege” temasıyla gerçekleşecek turun destinasyonları arasında yine Yunan Adaları’nın en sevilenleri Santorini, Mikonos ve Girit ile Atina yer alıyor. Celestyal Cruises’un bu sezonki sürpriz destinasyonu ise Volos.

Sayfamızda en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, İstanbul'dan çıkışlı vizesiz Yunan Adaları tur programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz