Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Helsinki Gemi Turları

Helsinki Gemi Turları

 

1830’lu yıllardan itibaren St. Petersburg’un neo-klasik mimarisiyle yeni bir yüze kavuşan kuzeyin beyaz şehri Helsinki; şık köprüleri, geçitleri, Art Nouveau tarzı yapıları ile büyüleyici bir güzellik sergiliyor. Sakin atmosferi ile ruhumuza huzur aşılarken kaldırım taşlı caddeler üzerinde giden tramvaylar ile de nostalji yaşatmayı başarıyor.


Helsinki’de gezilecek yerler, keyifli alışveriş mekânları ve lezzet sunan restoranlar ile birleşerek beklentinizi karşılayacak düzeyde. Altı ada üzerine kurulmuş olan Suomenlinna Kale şehri ile başladığınız Helsinki turunuza Senato Meydanı ve Helsinki Kilisesi’ni gezerek devam edebilir, buradan Temppeliaukion Kilisesi’ne yürüyebilirsiniz. Finli mimar Alvar Alto’nun eseri Finlandiya Salonu’nu ve Kiasma Çağdaş Sanatlar Müzesi’ni görmeyi unutmayın. Hareketli günlük pazarı, kafe ve restoranlarıyla renklenen Güney Limanı ise diğer önemli adresler.


Helsinki bir alışveriş kenti olarak hem kapalı alışveriş merkezleri hem de alışveriş sokakları ve pazarlarıyla beklentinizi karşılayacak. İsveç ve Rus mutfağından etkilenen ülke mutfağında ise deniz ürünleri olmazsa olmazlar arasında. Çavdar ekmeğinin birçok çeşidini de tadabilir, ayrıca kırmızı pancar turşusu, makarna, pirinç ve reçelleri garnitür olarak deneyebilirsiniz. Sayfamız üzerinden Helsinki gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Helsinki gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz.

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz