Gemi Turları

Tıklayın sizi arayalım
0850 70 70 750
Destinasyon
Kalkış Limanı
Gemi Şirketi
Gemi
Ay
Afrika Gemi Turları

Güney Afrika Gemi Turları

Güney Afrika Gemi Turları

 

Botsvana, Lesotho, Namibya, Güney Afrika ve Svaziland’dan meydana gelen Güney Afrika, Afrika'nın Güney bölgesi olarak bilinir. Yontulmamış elmas rezervleri ile öne çıkan Güney Afrika Gemi Turları; Johannesburg, Sun City ve Cape Town merkezli bir seyahat planı ile mutlaka denenmeli! 90 güne kadar vizeye gerek olmadığını da atlamadan belirtelim! 

 

Namibya Savanında Çita Kovalayan Sivas Kangal köpeklerini sanırım duymamış ya da henüz görmemişsinizdir. Sürüleri korumak için uzun yıllar önce kıtaya getirilen bu asil köpekler, denilen o ki, son hayvan evine dönmeden yemeğine ağzını sürmez. Köylülerin “tek bir kaybımız dahi olmadı” diyerek övdüğü Sivas Kangal köpeklerine Güney Afrika’da rastlarsanız sakın şaşırmayın! Safari turları ve otantik dans gösterileri, Güney Afrika denildiğinde ilk akla gelen aktivitelerden.  

 

Güney Afrika Cumhuriyeti'nin üç başkentinden biri olan Cape Town’da; Ümit Kalesi, Reibeck Heykeli, Adderly Caddesi, Parlamento Binası, Company Gardens ve Long Street görülecek yerler arasında. Nobel barış ödülü sahibi Nelson Mandela'nın Evi, İngiliz Kültürü’nün etkilerinin yoğun hissedildiği Güney Afrika’da, Gold Reef City ve Voortrekker Anıtı ile birlikte akla gelen diğer tarihi yapılar arasında.  

 

Ülke; Aralık - Ocak ve Şubat aylarında yazı, Haziran - Temmuz ve Ağustos aylarında ise kış mevsimini yaşamakta. İstanbul – Cape Town uçuş süresi 11 saat 20 dakika olarak ölçülür. Güney Afrika ile Türkiye arasında saat farkı bulunmaz! Yanlarında 2000 yılı öncesi Amerika Doları bulunduracaklar; daha düşük bir kurdan para bozdurabilir. 

 

Yeryüzünün en büyük ulusal parklarından Kruger Ulusal Parkı, ticari merkez Johannesburg, botanik bahçeleri ile Cape Town, şarapları ile ünlü bağ bölgesi Winelands, her an balinaları fotoğraflayabileceğiniz balina sahili, Pilanesberg Ulusal Parkı, altın sarısı sahil ve kumsallarıyla Durban ve Afrika’nın Las Vegas’ı Sun City görülmeden Güney Afrika turu yaptım denmemeli! 

Güney Afrika Gemi Turları

0 Gemi Turu Bulundu.
Aradığınız kriterlerde kayıt bulunamadı.