Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Ponant Cruises

Ponant Gemi TurlarıMerkezi Marsilya'da kurulan Ponant Cruises 25 yılı aşkın bir süredir konforlu kabinleri ve muhteşem dekoruyla yolcularına unutulmaz bir gemi turu vaat ediyor. Filosunda Super Mega Yat Le Boreal /L’Austral/ Le Soleal ve Le Lyrial İtalyan ve Fransız dekorasyonu, inanılmaz atmosferi ve konforuyla özel bir yat havasındadır. Kabinlerin bir bölümü balkonlu diğerleri geniş pencereli olup tüm kabinlerde plazma televizyon, bornoz, minibar, yazı masası, 24 saat oda servisi, wi-fi ve i-pod girişi vardır. Suitlerde ek olarak Espresso makinesi bulunmaktadır. Bu özel yatlarda tamamen bir Fransız dokunuşunu hissedebilirsiniz, Jean Philippe Nuel’in iç tasarımını, Pierre Frey’nin kumaşlarını, Le Palais des Thés’in muhteşem lezzetlerini, tüm kabinlerde ve süitlerdeki Hermès banyo ürünlerini, Sothy’nin spa bakım ürünleri ve Fragonard’tan gelen parfümleri Ponant Cruise ile yolculuk esnasında yaşabilirsiniz. 

Ayrıca Ponant Cruise misafirleri mükemmel bir gastronomi ile karşı karşıyalar, sizin için özenle seçilmiş peynirler, şaraplar, leziz ekmek ve tatlı hamur işlerini her günü keşfedeceksiniz. Hatta Ladurée fırınında ikindi çayı bile mevcut. Ponant birçok önemli ödüle sahip bir gemi şirketidir. Bunlardan bazıları; 2016 Conde Nast Traveller UK küçük gemiler kategorisinde “No.1 for service”, 2015 Virtuoso “Best Niche Cruise Line”, L’Officiel Voyage Le Soléal prestige suite için “En iyi kabin” ödülleri almıştır. 


Ponant Cruise Gemileri


Le Ponant, 32 kamaralı üç direkli yat, rahat, samimi bir atmosfere sahip bir yolculuk için

L’Austral, Le Boréal ve Le Soléal, 132 kabin içeren üç lüks gemi

Le Lyrial, 122 kabinli dördüncü kardeş gemi, 2015 ilkbaharında suya indirildi, oda diğer gemiler gibi 132 kabini bulunmaktadır

Le Bellot: 184 yolcu kapasiteli kesif gemisi 2020 yılında suya indirilecektir

Le Jacques Cartier: 184 yolcu kapasiteli keşif gemisi 2020 yılında suya indirilecektir

En fazla 264 yolcu kapasitesine sahip olan Fransız bayraklı Ponant gemilerinde kendinizi özel yatınızda seyahat ediyor gibi hissedeceksiniz.


Ponant Cruise Turlarında Neler Dahildir?

6* Ponant gemilerinde tüm yemekler (kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği)

Alkollü ve alkolsüz bazı içecekler

Öğle ve akşam yemeklerinde ikram edilen alkollü/alkolsüz içecekler

Kaptanın hoş geldiniz ve gala kokteylleri 

Gemide sunulan ücretsiz wi-fi

24 saat oda servisi

Liman vergileri

Arktika ve Antarktika turlarında iç hat uçuş ve transferler 

! La Charte Bleue d’Armateurs de France’ın imza atan Ponant Cruises ayrıca, sorumlu davranışın kabulü yoluyla flora ve faunayı korumak için çalışan Uluslararası Antarktika Tur Operatörleri Birliği’nin (IAATO) bir üyesidir.

Sayfamız üzerinden Ponant Cruises gemi turları fiyatlarını, fırsatlarını, erken rezervasyon kampanyalarını, uçaklı gemi turu paketlerini en uygun ve en ucuz fiyatlarla online rezervasyon yaparak konfirme edebilirsiniz.
... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı