Celestyal Experience Gemisi - Karavan Cruises

Gemi Turları

Tıklayın sizi arayalım
0850 70 70 750
Destinasyon
Kalkış Limanı
Gemi Şirketi
Gemi
Ay

Celestyal Experience

celestyal-experience

Celestyal Experience

Celestyal Experience gemisinin gittiği destinasyonları, fiyatlarını, fırsatlarını, erken rezervasyon kampanyalarını, uçaklı ve uçaksız gemi turu paketlerini en uygun ve en ucuz fiyatlarla online rezervasyon yaparak konfirme edebilirsiniz.


Celestyal Experience Gemisinin Özellikleri


Celestyal Experience, Celestyal Cruises şirketinin 1993 yapımı gemisidir. 220 metre uzunluğunda olup 31 metre genişliktedir. 56769 gross tonaj ağırlığındadır. Ortalama hızı 19 knots olup 650 mürettabat bulunmaktadır. Toplam 1894 kişi kapasitesine sahiptir.

IA - İç Kabin
celestyal-experience-ic-kabin

Güverte 4'de yer alan IA Kabinler (16 m2) büyüklüğünde olup iç mekânlarında 2 kişi, 2 alt yatak, 3/4 yatak, duşlu banyo, klima, telefon, saç kurutma makinesi, kasa, minibar ve 102 ekran HD TV bulunmaktadır. Max. 4 kişi konaklayabilir. Kabinlerinizde talep üzerine büyük bir yatak oluşturulacak şekilde tek büyük yapılabilmektedir. Kabinler hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin. 

IB - İç Kabin
celestyal-experience-ic-kabin

Güverte 5 ve 6'da yer alan IB Kabinler (16 m2) büyüklüğünde olup iç mekânlarında 2 kişi, 2 alt yatak, 3/4 yatak, duşlu banyo, klima, telefon, saç kurutma makinesi, kasa, minibar ve 102 ekran HD TV bulunmaktadır. Max. 4 kişi konaklayabilir. Kabinlerinizde talep üzerine büyük bir yatak oluşturulacak şekilde tek büyük yapılabilmektedir. Kabinler hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin. 

IC - İç Kabin
celestyal-experience-ic-kabin

Güverte 7 - 11 ve 12'de yer alan IC Kabinler (16 m2) büyüklüğünde olup iç mekânlarında 2 kişi, 2 alt yatak, 3/4 yatak, duşlu banyo, klima, telefon, saç kurutma makinesi, kasa, minibar ve 102 ekran HD TV bulunmaktadır. Max. 4 kişi konaklayabilir. Kabinlerinizde talep üzerine büyük bir yatak oluşturulacak şekilde tek büyük yapılabilmektedir. Kabinler hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin. 

XA - Dış Kabin
celestyal-experience-dis-kabin

Güverte 4'de yer alan XA Kabinler (16 m2) büyüklüğünde olup dış mekânlarında 2 kişi, 2 alt yatak, 3/4 yatak, büyük deniz manzaralı bir pencere, duşlu banyo, klima, telefon, saç kurutma makinesi, kasa, minibar ve 102 ekran HD TV bulunmaktadır. Max. 4 kişi konaklayabilir. Kabinlerinizde talep üzerine büyük bir yatak oluşturulacak şekilde tek büyük yapılabilmektedir. Kabinler hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin. 

XB - Dış Kabin
celestyal-experience-dis-kabin

Güverte 5'de yer alan XB Kabinler (16 m2) büyüklüğünde olup dış mekânlarında 2 kişi, 2 alt yatak, 3/4 yatak, büyük deniz manzaralı bir pencere, duşlu banyo, klima, telefon, saç kurutma makinesi, kasa, minibar ve 102 ekran HD TV bulunmaktadır. Max. 4 kişi konaklayabilir. Kabinlerinizde talep üzerine büyük bir yatak oluşturulacak şekilde tek büyük yapılabilmektedir. Kabinler hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin. 

XC - Dış Kabin
celestyal-experience-dis-kabin

Güverte 6'de yer alan IA Kabinler (16 m2) büyüklüğünde olup dış mekânlarında 2 kişi, 2 alt yatak, 3/4 yatak, büyük deniz manzaralı bir pencere, duşlu banyo, klima, telefon, saç kurutma makinesi, kasa, minibar ve 102 ekran HD TV bulunmaktadır. Max. 4 kişi konaklayabilir. Kabinlerinizde talep üzerine büyük bir yatak oluşturulacak şekilde tek büyük yapılabilmektedir. Kabinler hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin. 

XD - Dış Kabin
celestyal-experience-dis-kabin

Güverte 7'de yer alan XD Kabinler (16 m2) büyüklüğünde olup dış mekânlarında 2 kişi, 2 alt yatak, 3/4 yatak, büyük deniz manzaralı bir pencere, duşlu banyo, klima, telefon, saç kurutma makinesi, kasa, minibar ve 102 ekran HD TV bulunmaktadır. Max. 4 kişi konaklayabilir. Kabinlerinizde talep üzerine büyük bir yatak oluşturulacak şekilde tek büyük yapılabilmektedir. Kabinler hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin. 

S - Suit
celestyal-experience-suit

Güverte 11'de yer alan (S) Suite Kabinler (37 m2) büyüklüğünde olup dış mekânlarında 2 kişi, 2 alt yatak, 3/4 yatak, deniz manzaralı büyük bir balkona açılan sürgülü cam kapılar (balkon 5 m2 büyüklüktedir), duşlu banyo, klima, telefon, saç kurutma makinesi, kasa, minibar ve 102 ekran HD TV bulunmaktadır. Max. 4 kişi konaklayabilir. Kabinlerinizde talep üzerine büyük bir yatak oluşturulacak şekilde tek büyük yapılabilmektedir. Kabinler hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin. 

SJA- Junior Suit
celestyal-experience-junior-suit

Güverte 6 ve 7'de yer alan SJA Junior Suite Kabinler (24 m2) büyüklüğünde olup dış mekânlarında bir çift veya iki tek kişilik yatak ile 2 kişi konaklama kapasitesi, deniz manzaralı büyük bir balkona açılan sürgülü cam kapılar (balkon 5 m2 büyüklüktedir), duşlu banyo, klima, telefon, saç kurutma makinesi, kasa, minibar ve 102 ekran HD TV bulunmaktadır. Max. 2 kişi konaklayabilir. Kabinlerinizde talep üzerine büyük bir yatak oluşturulacak şekilde tek büyük yapılabilmektedir. Kabinler hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin. 

SJB- Junior Suit
celestyal-experience-junior-suit

Güverte 10-11 ve 12'de yer alan SJB Junior Suite Kabinler (24 m2) büyüklüğünde olup dış mekânlarında 2 kişi, 2 alt yatak, 3/4 yatak, deniz manzaralı büyük bir balkona açılan sürgülü cam kapılar (balkon 5 m2 büyüklüktedir), duşlu banyo, klima, telefon, saç kurutma makinesi, kasa, minibar ve 102 ekran HD TV bulunmaktadır. Max. 4 kişi konaklayabilir. Kabinlerinizde talep üzerine büyük bir yatak oluşturulacak şekilde tek büyük yapılabilmektedir. Kabinler hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin. 

SV - Veranda Suit
celestyal-experience-veranda-suit

Güverte 11 ve 12'de yer alan SV - Suite Veranda Kabinler (37 m2) büyüklüğünde olup dış mekânlarında 2 kişi, 2 alt yatak, 3/4 yatak, deniz manzaralı büyük bir verandaya açılan sürgülü cam kapılar (balkon 5 m2 büyüklüktedir), duşlu ve jakuzili banyo, klima, telefon, saç kurutma makinesi, kasa, minibar ve 102 ekran HD TV bulunmaktadır. Max. 4 kişi konaklayabilir. Kabinlerinizde talep üzerine büyük bir yatak oluşturulacak şekilde tek büyük yapılabilmektedir. Kabinler hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin. 

SG - Grand Suit
celestyal-experience-grand-suit

Güverte 11 ve 12'de yer alan SG - Grand Suite Kabinler (48 m2) büyüklüğünde olup dış mekânlarında 2 kişi, 2 alt yatak, 3/4 yatak, deniz manzaralı büyük bir balkona açılan sürgülü cam kapılar (balkon 5 m2 büyüklüktedir), duşlu ve jakuzili banyo, klima, telefon, saç kurutma makinesi, kasa, minibar ve 102 ekran HD TV bulunmaktadır. Max. 4 kişi konaklayabilir. Kabinlerinizde talep üzerine büyük bir yatak oluşturulacak şekilde tek büyük yapılabilmektedir. Kabinler hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.